FOTOGRAFIA I FILM ŚLUBNY

UWIECZNIAMY MIŁOŚĆ

W WYJĄTKOWEJ FORMIE

SPRAWDŹ OFERTĘ

SPRAWDŹ PROMOCJE

FOTOGRAFIA

Moglibyśmy rozpisywać się tutaj w nieskończoność, lecz najważniejsze jest to, że w zdjęcia wkładamy całe serce pracujemy we dwójkę dzięki czemu wszystkie najpiękniejsze momenty zostaną przez nas uchwycone więcej informacji na nasz temat oraz naszej pracy znajdziecie w zakładce o nas oraz blog.

POSTPRODUKCJA

Czyli inaczej obróbka zdjęć, zawsze staramy się aby oddawany przez nas materiał był dopracowany w każdym calu dlatego bardzo dużą uwagę przykuwamy do obróbki zdjęć, wszystkie zdjęcia które od nas dostaniecie będą starannie obrobione oraz włożymy w nie tyle serca ile się tylko zmieści na pendrivie :).

FILM ŚLUBNY

Na początku musimy wspomnieć że nasze filmy nie są typowymi reportażami ślubnymi które trwają 3h lub więcej, specjalizujemy się w filmach 1h w których w przepiękny sposób pokazujemy wszystkie najważniejsze momęty z waszego ślubu znajdziecie też w nim swoje przepiękne wspomnienia które zostaną uwiecznione na lata.

ZAPISUJEMY WSPOMNIENIA W PIĘKNY SPOSÓB

Wiemy jak ważny dla was jest ten jeden jedyny dzień w którym wszystko musi być idealne, wasz wymarzony ślub, suknia której tak szukałaś, wszystko musimy być idealne wybierając nas wybierasz idealnie uwiecznione wspomnienia.

Podczas ślubu czy sesji stawiamy na luźny kontakt z wami, sprawimy że od razu poczujesz się jakbyś znał nas całe życie. Luźna atmosfera sprawia że nam pracuje się świetnie, a wy się nie krępujecie czasami jesteśmy też niewidzialni tak aby uchwycić te naturalne prawdziwe emocje, PS. ZAKŁADAMY PELERYNKI NIEWIDKI

BLOG

HISOTIRE ŚLUBNE

Tutaj znajdziecie historie ślubne par opowiadane przez nas fotografiami oraz filmami z waszych ślubów

PORADNIKI DLA PAR

Znajdziecie tutaj najważniejsze porady, które mogą wam usprawinić przygotowanie do ślubu

DLA FOTOGRAFÓW

Ciekawe artykuły, trochę o sprzęcie, obróbce i ogólnopojętej fotografii

Instagram